Po co Ci nauka gry na perkusji?

Jeśli kochasz muzykę, tworzysz zespół lub chcesz zrobić karierę jako perkusista solowy - to odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że każdy gatunek muzyki, charakteryzuje się specyficznym rytmem. Czy przez to gra na perkusji jest trudna? Nie, ale na początku trzeba nauczyć się wszystkich wartości rytmicznych, nut, akcentów, dynamiki i podstawowych rytmów, aby później dopasowanie odpowiedniego bitu do danej muzyki, przychodziło nam bez większego zastanowienia. Ponadto, gra na perkusji kształtuje w nas podzielność uwagi, poprawia skupienie, sprawność fizyczną oraz koordynację ruchową. Wpływa też na dobre samopoczucie.

O mnie

Let’s groove to szkoła gry na perkusji w Rzeszowie. Uczymy tu wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją pasję związaną z instrumentami perkusyjnymi! Naszym celem jest przekazanie wiedzy i rozwijanie umiejętności w praktyce. Czas ucznia to nasz czas, który wykorzystujemy w 100%. Zajęcia odbywają się w profesjonalnym studiu nagrań, więc jeśli uczeń chce nagrać drum session - mamy do tego cały arsenał mikrofonów :)

O was

Zajęcia prowadzimy dla każdego, powyżej 10 roku życia. Program nauczania dopasowujemy indywidualnie do naszych uczniów, w zależności od stopnia zaawansowania.To wcale nie znaczy, że musisz umieć cokolwiek na start - wszystkiego Cię nauczymy!

Czego wymagamy? Chęci do nauki i systematyczności. Podczas zajęć rozwijamy technikę werblową, poznajemy nowe przejścia oraz rytmy perkusyjne. Wszystko czego się nauczymy wymaga utrwalenia w tzw. pamięci mięśniowej. Uzyskamy to jedynie poprzez regularne ćwiczenia w domu czy w salce prób (którą można również u nas wynająć - dla uczniów mamy specjalny rabat!).

Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana, zapraszamy Cię do naszej szkoły perkusyjnej w Rzeszowie!

Lekcja indywidualna

straight line

80zł/45min

streight line

Karnet miesięczny

straight line

300zł/4 lekcje

straight line

Nie jesteś pewien czy gra na perkusji jest dla Ciebie? Lub masz obawy, czy nadajemy na tych samych falach? Przyjdź do nas na lekcję próbną i przekonaj się!

Zazwyczaj umawiamy się na zajęcia o regularnych porach raz w tygodniu, ale jesteśmy elastyczni i możemy dopasować swój grafik do Twoich potrzeb.

Jeśli nie możesz zjawić się na lekcji w umówionym terminie, powiadom nas o tym najpóźniej 48h przed planowanymi zajęciami, a będziesz mógł je odrobić w innym, ustalonym z nami dniu.

NauczycieleLet’s Groove

Michał Kornaga - założyciel Let’s Groove i właściciel Lunar Sound Studio. Z wykształcenia muzyk, który realizuje swoją pasję na scenie grając na perkusji oraz w swoim studio nagraniowym jako realizator dźwięku. Świetnie czuje się w rytmach pop, hip-hop oraz “czarnych”, “tłustych” bitach muzyki zza Oceanu. Doświadczenie jako nauczyciel gry na perkusji zdobywał w prywatnych szkołach muzycznych na podkarpaciu. Lubi zarówno pracę z dziećmi jak i z dorosłymi.

Kontakt

Napisz do nas:

Skontaktuj się: 790 524 598