Studio nagraniowe

Lunar Sound Studio

Lunar Sound Studio to miejsce stworzone z myślą o zawodowych twórcach jak i pasjonatach muzyki. Dbamy o to, aby każdy materiał, który od nas wychodzi, był niepowtarzalny i dopieszczony do ostatniego dźwięku.

Właściciel studia - Michał, podkreśla, jak bardzo zależy mu na tym, aby każda współpraca dawała satysfakcję zarówno jemu jak i jego klientom.

- Od zawsze chciałem stworzyć studio nagraniowe, w którym będę mógł realizować muzyczne marzenia i pomysły twórców, a przy okazji swoją największą pasję. Mam nadzieję, że spotkamy się w LSS i będziemy mogli stworzyć wspólnie spektakularny projekt, dbając przy tym o każdy szczegół. Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy chcą przelać swoje emocje razem z dźwiękiem na dowolny nośnik.

- Michał Kornaga

Najnowsze wpisy

Nagrywanie wokalu w studio. Czego nie robić przed sesją?

W życiu każdego wokalisty nadchodzi moment próby. O ile nie jest to solowy koncert, może okazać się nim wizyta w profesjonalnym studio nagraniowym. Jak przygotować się do nagrań? Sprawdźcie nasze porady, które sprawią, że cały proces nagrywania będzie szybszy, efektywniejszy a nagrany utwór trafi do list przebojów w całej Polsce.  Nagrania wokalu – jak się […]

Sekrety udanej sesji nagraniowej: Porady dla instrumentalistów przed pójściem do studia

Nagrywanie muzyki w profesjonalnym studiu nagraniowym może być zarówno ekscytującym, jak i wymagającym doświadczeniem dla instrumentalistów. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, warto odpowiednio się przygotować już przed wejściem do studia. Precyzja odegrania własnych partii, wybór odpowiedniego sprzętu i elastyczność w podejściu do procesu nagrywania – to tylko kilka aspektów, które warto wziąć pod uwagę. W […]

Microphone Icon

Nagrania

Oferujemy nagrania sesyjne oraz “na setkę”. Specjalizujemy się w nagraniach wokalnych, lektorskich oraz instrumentalnych. W Lunar Sound Studio możemy zarejestrować aż do 20 śladów jednocześnie, używając do tego wysokiej klasy przedwzmacniaczy Antelope i Clarett. Specjalnie zaadaptowane akustycznie pomieszczenia naszego studia pozwalają uzyskać dźwięk najwyższej jakości. W naszej ofercie mamy także nagrania wyjazdowe, na które zabieramy cały sprzęt.

Edit Icon

Edycja audio

Wykonujemy miksy nagrań zarejestrowanych u nas w studiu oraz ścieżek dźwiękowych dostarczonych przez klientów. Gwarantujemy oryginalne brzmienie i konkurencyjne ceny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z nową energią i pomysłami.

Na miks składa się:

 • zbalansowanie poziomów głośności ścieżek,
 • korekcja dynamiki i częstotliwości ścieżek,
 • strojenie partii wokalnych,
 • dodanie pogłosu lub innych efektów przestrzennych,
 • pełna automatyka efektów.
 • Po zatwierdzeniu ostatecznej wersji, gotowy pełny miks udostępniamy do pobrania w plikach Wav, Mp3 i innych.

  Oferujemy również mastering audio do odpowiedniego nośnika lub serwisu internetowego, spełniając przy tym normy i standardy dystrybucyjne.

  Na mastering składa się:

 • korekcja częstotliwościowa,
 • redukcja szumu i niechcianych przydźwięków,
 • korekcja przestrzenna dźwięku,
 • normalizacja i kompresja,
 • wysterowanie poziomów Peak i RMS,
 • dopasowanie długości przerw pomiędzy utworami w obrębie płyty,
 • eksport materiału do odpowiedniego formatu.
 • Sale Icon

  Sala prób

  Serdecznie zapraszamy zarówno zespoły jak i solowych muzyków, chcących poćwiczyć grę na instrumencie w zaciszu, z dala od zgiełku, nie przeszkadzając tym samym sąsiadom. Dysponujemy salą o wymiarach 30 m2. Udostępniamy mikrofony, perkusję, piece gitarowe, kolumny oraz mikser cyfrowy. Salę można wynająć do późnych godzin wieczornych - cyklicznie bądź jednorazowo.

  Nagranie z realizatorem

  straight line

  60zł/h

  streight line

  Nagranie Wyjazdowe

  straight line

  70zł/h

  straight line

  Edycja audio

  Mix wokalu z podkładem do 5 śladów
  straight line

  100zł

  straight line
  Mix utworu do 15 śladów
  straight line

  200zł

  straight line
  Mix utworu powyżej 15 śladów
  straight line

  od 250zł

  straight line

  *Przy większej liczbie utworów oferujemy rabat.

  Kontakt

  Napisz do nas:

  Skontaktuj się: 790 524 598